Чистка штор та тюлів

Красиво оформлене вікно – прикраса будь-якого інтер'єру. Але тримати штори, гардини та тюль у ідеальному стані – завдання не з легких. Ніжні, примхливі і дуже вибагливі тканини легко зіпсувати при неправильному догляді. А скільки зусиль забирає прання та прасування штор – відомо кожній господині. Для того, щоб не зіпсувати ваші красиві штори і надати їм доглянутого вигляду, - хімчистка штор до ваших послуг!

Які послуги ми надаємо:

Хімчистка рулонних штор
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка портьєр
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка штор та тюлів
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка фіранок
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка ламбрекенів
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Чищення римських штор
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Прасування та відпарювання
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Наші ціни

НАЗВА ПОСЛУГИ
STANDARD
quest В пакет послуг категорії Стандарт входить: Обробка речей в загальному завантаженні: - Захист фурнітури - Попередня обробка забруднень та основних плям - Суха чистка речей чи аквачистка - Обробка виробу згідно маркування від виробника - Відпарювання - Прасуванная - Упаковка в плівку
Штори, гардини на підкладці, кв.м.
Кіл-ть:
Штори, гардини (аква чистка) кв.м.
Кіл-ть:
Штори, гардини з натуральних тканин (хімічна чистка) кв.м.
Кіл-ть:
Тюль, кв.м.
Кіл-ть:
Штори, гардини на підкладці, кв.м.
Кіл-ть::
Штори, гардини (аква чистка) кв.м.
Кіл-ть::
Штори, гардини з натуральних тканин (хімічна чистка) кв.м.
Кіл-ть::
Тюль, кв.м.
Кіл-ть::
Ви обрали: 0
Підсумкова вартість: 0 грн
Вартість доставки: 0 грн



  Як відбувається хімчистка тюлі та штор?

  Після замовлення послуги майстер проконсультує вас на всіх етапах очищення.

  Спочатку визначить вид тканини, оскільки від цього залежить, якими засобами будуть оброблятися штори.

  Строго для кожного виду волокна та типу тканини існують спеціально призначені розчинники забруднень. Якщо видимих плям на шторах немає, і основний забруднювач - це пил, - використовують спосіб вуглеводневого очищення. Якщо є плями чи жир – розчинник підбирається індивідуально. Не хвилюйтеся, якщо на ваших шторах немає ярлика, на якому вказано склад тканини. Наші професійні майстри визначать вид тканини без особливих зусиль.

  Хімчистка штори з натуральних тканин виконується на устаткуванні для сухого чищення. Натуральну тканину не можна піддавати сильному намоканню та високій температурі. Вся справа в тому, що всі натуральні тканини мають схильність давати усадку. І не можна бути впевненим у тому, що перед пошиттям тканина пройшла декатирування – процедуру з умисної усадки. Штори, пошиті з тканини, яка не була оброблена для зсідання, в жодному разі не можна мочити і гладити вологими - вони можуть стати коротшими або вужчими. Тому для цієї категорії виробів використовується сухе чищення штор.

  Прання штор та тюлі із синтетичних тканин цілком можливе. Для таких виробів застосовується водне чищення на спеціальних режимах з використанням відповідних препаратів.

  Клінінг штор закінчується кондиціюванням тканини для продовження ефекту після хімчистки. Кондиціонована тканина приємно пахне та відштовхує пил, в результаті довше залишається чистою та свіжою.

  Сушіння штор відбувається при помірних температурах, в розправленому вигляді, щоб уникнути утворення непотрібних складок і заломів. Останній етап, досить трудомісткий і відповідальний після прання - прасування штор. Штори, тюлі та гардини вимагають дбайливого відпарювання. І тут дуже важливо підібрати правильний режим подачі пару, контролювати температуру та інші нюанси, щоб уникнути деформації або пошкодження тканини.

  Чому ми?

  Більше
  20 років досвіду
  Речі знову як нові
  Гарантія якості
  Передові технології

  Ви питаєте – ми відповідаємо:

  01
  Яка вартість прання та прасування штор?
  На вартість послуги з прання штор впливає багато факторів: вид тканини, розмір, забруднення та спосіб очищення. Чищення штор вдома або в салоні, синтетична тканина, або натуральна, плями, що важко виводяться, і дефекти на тканині, або ж просто запилені - ці та інші фактори будуть враховані нашим менеджером при визначенні ціни. Якщо вам потрібна хімчистка штор, ціна може бути оговорена з консультантом по телефону. Вартість хімчистки штор у хімчистці Майстриня вас приємно здивує, адже послуга включає також і професійне відпарювання штор, що зробить їх ідеально рівними, що забезпечить красиве драпірування на вікні.
  02
  Хімчистка штор із виїздом до клієнта
  Хімчистка штор із виїздом додому обійдеться дорожче для тих клієнтів, які мешкають за межами міста. Хімчистка штор вдома здійснюється способом сухого чищення із застосуванням спеціальних розчинників та парового обладнання для відпарювання штор вдома, не знімаючи їх із вікна. Такий спосіб застосовується у тих випадках, якщо зняти штори неможливо. У такий же спосіб можлива і хімчистка римських штор, і чищення рулонних штор. Особливо актуальна послуга чищення штор в офісі для корпоративних клієнтів: швидко та якісно приведемо до ладу штори будь-якого виду, не знімаючи їх із вікон.
  03
  Чи можливе сухе чищення штор у домашніх умовах?
  Якщо ви хочете почистити штори самостійно, потрібно врахувати такі моменти. 1. Потрібно точно знати, з якої тканини пошиті штори: натуральна чи синтетична. 2. Уважно вивчіть склад своїх засобів для чищення. Найкраще пробувати на непомітній ділянці, як відреагує тканина на той чи інший засіб для виведення плям або на порошок. 3. Завжди періть штори та тюлі окремо. Для тюлів використовуйте спеціально призначені засоби з ефектом відбілювання. І в жодному разі не використовуйте засоби на основі хлору. Прання фіранок повинно здійснюватись на відповідному режимі машини без віджиму. 4. Сушити штори потрібно у розправленому вигляді. Прасувати їх дуже складно через великий розмір. Температурний режим теж потрібно пробувати на непомітній ділянці тканини, починаючи з мінімального та поступово піднімаючи градус. Але краще повісити штори на вікно і потім добре відпарити. А тепер подумайте, що для чищення штор самостійно вам потрібно витратити свій вихідний та фізичні сили. До того ж, порахуйте, скільки грошей ви витратите на покупку різних засобів для прання вдома, які, на жаль, не дадуть такого ефекту, як хімчистка. Прання штор, сушіння та прасування самостійно – це справжня мука. Професійна хімчистка штор виконає всю роботу за вас. Вам потрібно лише здати штори в хімчистку, і насолоджуватися вільним часом. А якщо ви не хочете везти штори до нас – прання штор з виїздом додому до ваших послуг! Швидше телефонуйте та замовляйте послуги хімчистки Майстриня!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Нам довіряють

  Face beauty house
  Салон краси
  Вітамед +
  Медичний центр
  Рікабар
  ресторан, готель
  GREBLYA CLUB SPA & RESORT
  Beladent
  Центр здоров’я
  Periodent
  Стоматологічна клініка лікаря Ріпи
  Pripravka Team
  Ribas Hotels
  Мережа готелів
  Дитяча лікарня
  м. Біла Церква
  Grebenky motel