fbpx

Чищення та реставрація подушок

Турбота про здоров'я своєї сім'ї починається з чистоти у домі. Всім відомо, що подушки – як ті, на яких Ви спите, так і декоративні – накопичувачі пилу, плям та неприємних запахів. Але найбільшу небезпеку несуть пір'яні та інші кліщі, спори грибів та інфекцій, які з роками накопичуються у ваших подушках. Важливо розуміти, що тільки правильне чищення та дезінфекція подушок здатні зробити їх по-справжньому чистими. Ми раді надати Вам свої послуги. Наші досвідчені фахівці, що працюють за інноваційними технологіями, з безпечними, але найефективнішими засобами для чищення, здійснять чистку, реставрацію і дезінфекцію ваших подушок на вищому професійному рівні.

Які вироби ми чистимо?

Чищення подушок для сну з наповнювачем перо/пух
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Чищення подушок для сну із синтетичним наповнювачем
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Екочистка дитячих подушок для сну
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Реставрація декоративних та диванних подушок
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка та ремонт подушок для стільців
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Чищення автомобільних/дорожніх подушок
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка подушки ваших домашніх улюбленців
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Виведення плям чищення з ремонтом або заміною напірників
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Наші ціни

НАЗВА ПОСЛУГИ
Вартість
Подушка пух, перо 40х40
Кіл-ть:
Подушка пух, перо 45х45
Кіл-ть:
Подушка пух, перо від 40х60
Кіл-ть:
Подушка пух, перо від 50х50
Кіл-ть:
Подушка пух, перо від 50х70
Кіл-ть:
Подушка пух, перо від 60х60
Кіл-ть:
Подушка пух, перо від 70х70
Кіл-ть:
Подушка з синтетичним наповнювачем
Кіл-ть:
Надбавки (Додаткові роботи)
Вироби з Білої тканини +20%
За Бренд +100%
За Бренд +50%
За Бренд +20%
За зберігання +10%
За розмір +10%
За складність +10%
За складність +20%
За складність +30%
За складність +40%
За складність +50%
Корсетні вироби +15%
Натуральне хутро +40%
Націнка за напірник +15%
Оксамит +40%
Пілінг +20%
Пілінг +30%
Пілінг +40%
Пілінг +50%
Термінова послуга +50%
Тканина в плісе, складки +20%
Тканина розшита бісером +20%
Тканина розшита бісером +30%
Тканина розшита бісером +40%
Тканина розшита бісером +50%
Шкіра +50%
Штучне хутро +40%
Подушка пух, перо 40х40
Кіл-ть::
Подушка пух, перо 45х45
Кіл-ть::
Подушка пух, перо від 40х60
Кіл-ть::
Подушка пух, перо від 50х50
Кіл-ть::
Подушка пух, перо від 50х70
Кіл-ть::
Подушка пух, перо від 60х60
Кіл-ть::
Подушка пух, перо від 70х70
Кіл-ть::
Подушка з синтетичним наповнювачем
Кіл-ть::
Надбавки
Вироби з Білої тканини +20%
За Бренд +100%
За Бренд +50%
За Бренд +20%
За зберігання +10%
За розмір +10%
За складність +10%
За складність +20%
За складність +30%
За складність +40%
За складність +50%
Корсетні вироби +15%
Натуральне хутро +40%
Націнка за напірник +15%
Оксамит +40%
Пілінг +20%
Пілінг +30%
Пілінг +40%
Пілінг +50%
Термінова послуга +50%
Тканина в плісе, складки +20%
Тканина розшита бісером +20%
Тканина розшита бісером +30%
Тканина розшита бісером +40%
Тканина розшита бісером +50%
Шкіра +50%
Штучне хутро +40%
Ви обрали: 0
Підсумкова вартість: 0 грн
Вартість доставки: 0 грн
Будь ласка, вкажіть потрібні послуги  Як здійснюється чищення подушок?

  На першому етапі розрізається напірник, вміст висипається в спеціальний контейнер, де обробляється гарячим повітрям під високим тиском. Таким чином пухова частина пера розправляється, стає м'якою і легкою, а все сміття або гострі уламки від пір'я відокремлюються і викидаються. Синтетичний наповнювач так само розпрямляється з грудок, що утворилися з часом, стає легким і об'ємним.

  Другий етап – дезінфекція та сухе чищення подушок. Він дуже важливий у чищенні пухової та пір'яної подушки. Ми ретельно обробляємо вміст ультрафіолетовою лампою, що дозволяє позбутися пилових кліщів та інших шкідливих мікроорганізмів на 100%. Таким же чином дезінфікуються і синтетичні наповнювачі.

  Третій етап – сушіння. Ми використовуємо тиск повітря, розігрітого до 45-50 ° С, щоб наповнювач добре просох. Це забезпечить вашим оновленим подушкам легкість, невагомість та об'єм

  І, нарешті, четвертий етап – реставрація подушок. Це завершальний етап чищення пухової подушки, або подушки із синтетичного наповнювача. На цьому етапі очищений наповнювач повертаються у новий чохол, який запропонують вам у нашій хімчистці. Або ж, якщо ви не хочете міняти свій чохол, ми повністю оновимо його: відремонтуємо, виведемо плями, позбавимо запахів і продезінфікуємо. В результаті, ви отримаєте свою улюблену подушку в новому варіанті, чищення якої позитивно позначиться на вашому комфорті, здоров'ї та настрої!

  Чому саме ми?

  Більше
  20 років досвіду
  Нове життя улюбленим речам
  Гарантія якості
  Передові технології

  Ви питаєте - ми відповідаємо:

  01
  Хімчистка подушок: чому це важливо?
  Здоровий сон – запорука нашого здоров'я. І чистота ліжка, в якому ми спимо, безумовно, відіграє ключову роль. Подушка – це той предмет нашої постільної білизни, який найважче підтримувати в ідеальній чистоті, особливо якщо йдеться про натуральні наповнювачі. З часом на подушці накопичуються піт, слина, бруд, пилові кліщі, віруси та мікроби, особливо в період хвороби. Незважаючи на регулярне прання наволочки, сам наповнювач подушки залишається забрудненим. Це спричиняє ряд проблем зі здоров'ям, таких, як алергічні реакції, захворювання дихальних шляхів, різні дерматити. І, оскільки в домашніх умовах позбутися цього всього неможливо на 100%, вихід один: звернутися до досвідчених фахівців хімчистки «Майстриня».
  02
  Чи безпечно спати на подушці після хімчистки?
  Звичайно, адже в процесі хімчистки нашими майстрами використовуються лише екологічні, щадні професійні засоби сучасного виробництва, і це перша перевага. Крім того, після заміни напірника, бактерицидної обробки наповнювача та очищення від усього сміття, яке накопичилося в процесі використання, подушка стає значно безпечнішою, ніж до чищення. Особливо важливо чистити дитячі подушки – наші способи очищення та дезінфекції абсолютно безпечні і для дітей будь-якого віку.
  03
  Чи можливе чищення подушок у домашніх умовах?
  Існують народні методи чищення подушок вдома: сонце, мороз, свіже повітря. Але сонце лише просушить напірник, мороз позбавить деяких мікроорганізмів на поверхні тканини, та й вибивання подушок теж не позбавить від всього пилу і частинок епідермісу. А спори грибків та мікроскопічні шкідники – пір'яні та пилові кліщі – тим більше залишаться неушкодженими. Тому таке чищення подушок лише заспокійливий чинник для їхніх власників.
  04
  Подушки з яким наповнювачем можна почистити у хімчистці?
  У нашій компанії здійснюється як чистка пір'яних та пухових подушок, так і чистка подушок із синтетичними наповнювачами. Однак особливу увагу ми приділяємо подушкам з пухом та пером, оскільки в них накопичується більше мікробів та пилових кліщів. Якщо у вас виникли проблеми з такими подушками, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером та надішліть фотографії. Так ми зможемо більш детально оцінити необхідні процедури та зорієнтувати вас за ціною та часом.
  05
  Чи може наповнювач збитися після хімчистки?
  Звичайно ж ні. Наповнювач може збитися лише з часом регулярної та довгострокової експлуатації, але не після хімчистки. Навпаки, подушка стане об'ємною та повітряною. А для того, щоб уникнути вилізання пір'я з подушки, здійснюється чищення подушок із заміною напірника з якісної тканини, яку ви зможете вибрати самостійно на свій смак.
  06
  Чому подушка після хімчистки стала легшою? Частина наповнювача могла зникнути?
  Такого точно не станеться. Однак, швидше за все, зменшення ваги подушки після чищення пояснюється тим, що в процесі використання подушка набрала вологу, яка після чищення та просушування випарувалася, роблячи подушку легшою. У подушках, крім м'якого пуху є ще й облізлі основи пір'я, яких ми позбавляємося. Усі тверді частини без пуху, а також сміття відсіваються та викидаються. Але завдяки інноваційним технологіям обробки пір'я ми зможемо відновити обсяг вашої подушки до початкового. Адже кожна пір'їнка, що злиплася з часом, набуде колишньої м'якості та пухнастості.
  07
  Як часто подушки потребують професійного чищення?
  Рекомендується проводити чищення подушок один-два рази на рік. Цього достатньо для забезпечення їхньої гігієнічності, чистоти та безпеки. Якщо людина, яка використовує подушку, захворіла, після одужання варто скористатися послугами хімчистки. Це необхідно, оскільки у наповнювачі можуть залишатися хвороботворні бактерії.
  08
  Чи правда, що подушки в хімчистці проходять бактерицидну обробку?
  Звісно так! Обробка наповнювачів бактерицидними лампами для знезараження та повної дезінфекції – обов'язковий етап чищення подушок. Це одна з найбільш вагомих відмінностей сухого чищення подушок у хімчистці від того чищення, яке ви можете зробити вдома.
  09
  Чистити подушки в хімчистці дорого?
  На формування вартості послуги насамперед впливає якість виконуваної роботи. Висока кваліфікація фахівців, передові технології та обладнання, безпечні екологічні засоби – це все обумовлює вартість. Для якісного чищення подушок ціна не може бути надто низькою. Але чищення подушок у хімчистці – це єдиний спосіб зробити їх безпечними для здоров'я. Хімчистка Майстриня – це якісне чищення та реставрація подушок за прийнятними цінами по Україні.
  10
  Чи можна у вашій хімчистці почистити подушки наших котів?
  Можна і потрібно! Ми чистимо подушки будь-якого призначення. Домашні вихованці залишають багато шерсті та неприємних запахів на своїх підстилках. Ми продезінфікуємо їх від можливих яєць гельмінтів, позбавимо запаху сечі, залишків їжі та накопиченої шерсті. А чохол приведемо до первісного вигляду!

  Нам довіряють

  Face beauty house
  Салон краси
  Вітамед +
  Медичний центр
  Рікабар
  ресторан, готель
  GREBLYA CLUB SPA & RESORT
  Beladent
  Центр здоров’я
  Periodent
  Стоматологічна клініка лікаря Ріпи
  Pripravka Team
  Ribas Hotels
  Мережа готелів
  Дитяча лікарня
  м. Біла Церква
  Grebenky motel

  Консультант Майстриня

  Вітаємо, натисніть на кнопку нижче щоб розпочати чат із консультантом через Viber.

  Powered by WpChatPlugins