fbpx

Корпоративне прання

Успіх будь-якого бізнесу, спрямованого на сферу послуг, полягає у якісному сервісі. Неабияку роль відіграє чистота корпоративного одягу персоналу, а також текстилю, яким користується клієнт. Для того, щоб підтримувати відмінну чистоту одягу, постільної білизни, рушників та інших речей, мало звичайного прання. Безпека та здоров'я клієнта – відповідальність керівника будь-якої галузі у сфері послуг. Адже текстиль та одяг, якими користуються клієнти багаторазово, має бути не тільки чистим, а й продезінфікованим. До того ж, якісними препаратами та засобами, які не викликають респіраторної чи контактної алергії. Хімчистка Майстриня надає кваліфіковану хімчистку для корпоративних клієнтів.

У послугу входить:

Виведення плям
будь-якого хімічного, харчового та іншого походження
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Санітарна обробка
санітарна обробка: дезінфекція та усунення запахів за допомогою озону
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Класичне прання
класичне прання з підбором оптимального режиму
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Еко хімчистка
еко хімчистка та сухе чищення для виробів з ніжних тканин
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Сушіння
відпарювання та прасування одягу та текстилю
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Використання екологічно чистих засобів
для обробки та прання, безпечних для здоров'я клієнта;
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Доставка за домовленістю
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Увага! Ціна варіюється від 40 до 80 грн за 1 кг білизни
Надаємо сертифікати відповідності на всі хім засоби. І обладнання.
Заключаємо договір на термін від місяця до року.

Чому Майстриня – найкращий вибір для корпоративного прання?

1. Лояльна цінова політика. Залежно від виду, кількості, ступеня забрудненості одягу та текстилю, індивідуально для кожного корпоративного клієнта буде обумовлено вартість послуги. Ми готові запропонувати індивідуальний тарифний план, який влаштує вас залежно від виду послуг, необхідних саме для вашої сфери діяльності.

2. Доставка. Ми працюємо з доставкою поштою клієнтам, які знаходяться за межами нашого міста. Будь-який зручний для вас поштовий перевізник нас влаштує. Для клієнтів з Білої Церкви та району діє послуга кур'єрської доставки з виїздом до клієнта.

3. Оплата. Ми працюємо з будь-яким видом оплати, зручним для клієнта. Також надаємо знижки для постійних клієнтів та акційні пропозиції.

4. Якість наших послуг. Ми гарантуємо ідеальну чистоту, виведення плям, повну дезінфекцію, усунення запахів, відпарювання та прасування ваших виробів, зі збереженням характеристик та текстури тканини, кольору та фурнітури після хімчистки.

5. Найкоротші терміни виконання хімчистки. При оформленні замовлення враховуватимуться ваші побажання по термінах, тому вам не варто перейматися цим.

Працюємо для вас у таких напрямках:

Салони краси, спа: хімчистка рушників, серветок, фартухів та пеньюарів та інше. Видаляємо будь-які плями після фарб, косметичних засобів, олій.

Готельно-ресторанний бізнес: хімчистка столового текстилю (скатертин, сервірувальних серветок, кухонних рушників), хімчистка та дезінфекція постільної білизни, банних рушників і халатів для багаторазового використання клієнтами.

Лікарні, санаторії: хімчистка та видалення плям, повна дезінфекція та усунення запахів на білизні та рушниках, які використовують хворі. Озонізація та санація для знищення вірусів, бактерій, спор грибів, вошей та гельмінтів.

Харчове виробництво: обробка спецодягу працівників, а також текстилю, який використовується в процесі роботи з повною санітарною обробкою.

Брендові магазини: хімчистка корпоративного одягу для збереження ідеального кольору, форми та первинної новизни виробів для бездоганного вигляду ваших працівників перед клієнтами.

Приватні дитячі садки та санаторії: безпечна екочистка, дезінфекція та усунення запахів препаратами, якіповністю безпечні для здоров'я дитини, не викликають алергій та інших проблем зі здоров'ям. Використовуються лише натуральні засоби на натуральній основі.

Промислові підприємства: хімчистка від плям та бруду стійкими забруднювачами будь-якого походження, відновлення форми після відпарювання виробів.

Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте нам, і ми запропонуємо вам вигідну співпрацю як на постійній основі, так і разово.

Чому саме ми?

Більше
20 років досвіду
Нове життя улюбленим речам
Гарантія якості
Передові технології

Нам довіряють

Face beauty house
Салон краси
Вітамед +
Медичний центр
Рікабар
ресторан, готель
GREBLYA CLUB SPA & RESORT
Beladent
Центр здоров’я
Periodent
Стоматологічна клініка лікаря Ріпи
Pripravka Team
Ribas Hotels
Мережа готелів
Дитяча лікарня
м. Біла Церква
Grebenky motel

Консультант Майстриня

Вітаємо, натисніть на кнопку нижче щоб розпочати чат із консультантом через Viber.

Powered by WpChatPlugins