Хімчистка одягу зі штучного хутра

У сучасному світі питання захисту екології дуже актуальне. І багато світових дизайнерів перейшло до використання штучного хутра для пошиття своїх колекцій. Так, еко-хутро широко використовується для пошиття одягу різної цінової категорії. Догляд за таким одягом досить особливий.

Хімчистка Майстриня надає професійні послуги з чищення виробів зі штучного хутра з використанням інноваційних технологій та брендових засобів чищення для збереження форми, кольору та захисту фурнітури та тканини.

Какие изделия мы чистим:

Хімчистка дублянки зі штучного хутра
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка штучної шуби
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка жилета зі штучного хутра
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка головних уборів зі штучного хутра
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка аксесуарів зі штучного хутра
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка підстібки/підкладки зі штучного хутра
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Наші ціни

НАЗВА ПОСЛУГИ
STANDARD
quest В пакет послуг категорії Стандарт входить: Обробка речей в загальному завантаженні: - Захист фурнітури - Попередня обробка забруднень та основних плям - Суха чистка речей чи аквачистка - Обробка виробу згідно маркування від виробника - Відпарювання - Прасуванная - Упаковка в плівку
Дублянка штучна
Кіл-ть:
Жилет Із штучного хутра
Кіл-ть:
Напівдублянка штучна
Кіл-ть:
Напівшуба з синтетичного хутра
Кіл-ть:
Підклад з синтетичного хутра
Кіл-ть:
Шуба з синтетичного хутра
Кіл-ть:
Дублянка штучна
Кіл-ть::
Жилет Із штучного хутра
Кіл-ть::
Напівдублянка штучна
Кіл-ть::
Напівшуба з синтетичного хутра
Кіл-ть::
Підклад з синтетичного хутра
Кіл-ть::
Шуба з синтетичного хутра
Кіл-ть::
Ви обрали: 0
Підсумкова вартість: 0 грн
Вартість доставки: 0 грн  Як відбувається хімчистка одягу із штучного хутра:

  Для очищення виробів зі штучного хутра використовується аква чищення одягу. Цей процес повністю автоматизований. Виконується на спецобладнанні, оснащеному програмним забезпеченням, з використанням професійних біозасобів з очищення. До програми включається дезінфекція виробів, аквачистка, правильне сушіння та відпарювання одягу на паровій установці для надання ворсу правильного напрямку, гладкості та блиску.

  Чому ми?

  Більше
  20 років досвіду
  Речі знову як нові
  Гарантія якості
  Передові технології.

  Ви питаєте – ми відповідаємо:

  01
  Чи можливе чищення штучної шуби в домашніх умовах?
  Питання неоднозначне. Все залежить від виду виробу та від тканини, з якої він пошитий. Потрібно розуміти, що штучне хутро – синтетичне волокно. Будь-які синтетичні тканини вибагливі до високих температур. Також такі тканини, особливо хутряні на трикотажній основі, дуже легко піддаються деформації та розтягуванню. Тому для виробів зі штучного хутра протипоказане віджимання та стандартне сушіння гарячим повітрям. Це найпоширеніші помилки наших клієнтів, які приносять нам свої, зіпсовані домашнім пранням, речі.
  02
  Чи є у вас хімчистка штучної шуби?
  Так, ми чистимо шуби зі штучного хутра. Цей процес вимагає особливих навичок, адже тканина вибаглива у догляді і вимагає одних дій та засобів, тоді як підкладка – зовсім інших. Для того, щоб підкладка не давала усадку, а сам верхній одяг виглядав доглянутим без пом'ятого ворсу, вам потрібне не домашнє прання, а професійна хімчистка для шуби зі штучного хутра.
  03
  Чи може хімчистка еко шуби позбавити від неприємного стійкого запаху?
  Тканини досить сильно вбирають запахи. І деякі з них чудово вивітрюються на свіжому повітрі за добу. Але якщо виріб зазнав забруднення речовинами зі стійким в΄їдливим запахом, то його позбутися не так просто. Наприклад, хімчистка від котячої сечі може позбавити виріб від запаху повністю, тоді як вдома можна з цим боротися довго і безрезультатно. Також часто клієнти приносять шуби із запахом цвілі та плісняви, які пролежали багато часу у мокрому стані без циркуляції повітря. З такими неприємностями хімчистка впорається гарантовано: зникне не лише запах, а й шкідливі спори грибів.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Нам довіряють

  Face beauty house
  Салон краси
  Вітамед +
  Медичний центр
  Рікабар
  ресторан, готель
  GREBLYA CLUB SPA & RESORT
  Beladent
  Центр здоров’я
  Periodent
  Стоматологічна клініка лікаря Ріпи
  Pripravka Team
  Ribas Hotels
  Мережа готелів
  Дитяча лікарня
  м. Біла Церква
  Grebenky motel