fbpx

Хімчистка матраців

Матраци, як і постільна білизна, часто піддаються забрудненням. І якщо білизну можна випрати в машинці, то з матрацом все значно складніше. На поверхні ми можемо бачити лише зовнішні плями. А от всього того, що знаходиться всередині – нам не видно, і часом ми навіть не уявляємо, що там діється. Адже, крім того, що всередину протікають рідкі забруднювачі, в ньому ще осідає безліч пилу, а з пилом і пилові кліщі, і спори грибків, та інші мікроорганізми, шкідливі для нашого здоров'я і невидимі для нашого ока.

Еко чищення матраців у хімчистці Майстриня – це повний комплекс з виведення плям, запахів, пилу, бруду та шкідливих мікроорганізмів безпечними для здоров'я екологічними засобами для гарантованої чистоти, свіжості та дезінфекції виробів.

Які вироби ми чистимо?

Хімчистка матрацу двоспального
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка одномісного матрацу
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка ортопедичного матрацу
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка дитячого матрацу
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка наматрацників
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Наші ціни

НАЗВА ПОСЛУГИ
Вартість
Матрас (тонкий)
Кіл-ть:
Наматрасник двоспальний
Кіл-ть:
Наматрасник полуторний
Кіл-ть:
Матрац дитячий
Кіл-ть:
Надбавки (Додаткові роботи)
Вироби з Білої тканини +20%
За Бренд +100%
За Бренд +50%
За Бренд +20%
За зберігання +10%
За розмір +10%
За складність +10%
За складність +20%
За складність +30%
За складність +40%
За складність +50%
Корсетні вироби +15%
Натуральне хутро +40%
Націнка за напірник +15%
Оксамит +40%
Пілінг +20%
Пілінг +30%
Пілінг +40%
Пілінг +50%
Термінова послуга +50%
Тканина в плісе, складки +20%
Тканина розшита бісером +20%
Тканина розшита бісером +30%
Тканина розшита бісером +40%
Тканина розшита бісером +50%
Шкіра +50%
Штучне хутро +40%
Матрас (тонкий)
Кіл-ть::
Наматрасник двоспальний
Кіл-ть::
Наматрасник полуторний
Кіл-ть::
Матрац дитячий
Кіл-ть::
Надбавки
Вироби з Білої тканини +20%
За Бренд +100%
За Бренд +50%
За Бренд +20%
За зберігання +10%
За розмір +10%
За складність +10%
За складність +20%
За складність +30%
За складність +40%
За складність +50%
Корсетні вироби +15%
Натуральне хутро +40%
Націнка за напірник +15%
Оксамит +40%
Пілінг +20%
Пілінг +30%
Пілінг +40%
Пілінг +50%
Термінова послуга +50%
Тканина в плісе, складки +20%
Тканина розшита бісером +20%
Тканина розшита бісером +30%
Тканина розшита бісером +40%
Тканина розшита бісером +50%
Шкіра +50%
Штучне хутро +40%
Ви обрали: 0
Підсумкова вартість: 0 грн
Вартість доставки: 0 грн
Будь ласка, вкажіть потрібні послуги  Як відбувається хімчистка матрацу?

  Суха хімчистка матрацу – це перший етап у комплексі. Він включає вакуумне чищення поверхні від сміття і виведення плям з поверхні тканини. Потім наносяться спеціальні засоби, які глибоко очищають внутрішні шари матрацу, дезінфікують і мають антибактеріальні властивості. Таким чином повністю усуваються всі запахи від сечі, їжі, всі плями, а також кліщі та пил, спори грибків та інші мікроорганізми, що становлять небезпеку для здоров'я вашої родини.

  На другому етапі проводиться водне чищення матрацу. Завдяки цьому способу вимиваються всі розчини, якими оброблявся матрац, залишки від забруднень та сміття. Водне очищення повторюється стільки разів, скільки знадобиться для досягнення ідеальної чистоти виробу.

  Кінцевий етап хімчистки – це сушіння виробу. Досить тривалий процес, який у середньому може досягати 4-5 годин. Цей етап дуже важливо виконати якісно та добре просушити матрац, щоб продовжити ефект після хімчистки. Інакше волога, яка залишилася у виробі, почне набувати неприємного запаху.

  Чому саме ми?

  Більше
  20 років досвіду
  Нове життя улюбленим речам
  Гарантія якості
  Передові технології

  Ви питаєте - ми відповідаємо:

  01
  Хімчистка матрацу вдома: ціна послуги?
  Якщо вам потрібна хімчистка матрацу, ціна у нашій хімчистці вас приємно здивує. Вартість послуги фіксована і залежить від розміру виробу. У прайсі можна подивитися вартість чищення для різних розмірів виробів. Додаткових витрат вам здійснювати не доведеться.
  02
  Що входить у вартість хімчистки матрацу?
  У вартість послуги входить: - видалення всіх видів плям - від поту, сечі, їжі та інших; - видалення всіх видів запахів, у тому числі від запаху сечі тварин, запаху цвілі і т.д.; - антибактеріальна обробка; - дезінфекція від пилового кліща, молі, клопів, грибків та мікроорганізмів; - видалення бруду, жирних плям та пилу; - використання професійного обладнання та екологічно чистих засобів для обробки/очищення.
  03
  Скільки часу займає чищення матрацу вдома?
  У середньому, для хімчистки одного матрацу потрібно 1-2 години. Але найбільш тривалий процес в усьому комплексі – це сушіння. Для повного висихання матрацу іноді потрібно близько 7 годин. Тому, хімчистку матрацу вдома краще замовляти на ранок, щоб надвечір він добре просох і був готовий до використання.
  04
  Чи безпечна хімчистка матрацу вдома?
  Абсолютно безпечна. Для проведення хімчистки наша компанія використовує лише еко препарати, які виробляють перевірені бренди. До їх складу входять компоненти на основі мінералів або на рослинній основі. Ці засоби використовуються у всьому світі і абсолютно безпечні для дітей, вагітних жінок, людей похилого віку та тих, які страждають на алергії та захворювання дихальних шляхів. Крім того, матрац після хімчистки буде абсолютно безпечним, у той час, як не чищений матрац може нести загрозу для здоров'я через алергени і шкідливі мікроорганізми, що скупчилися в ньому.
  05
  Чи можливо почистити матрац самостійно?
  Деякі наші клієнти чистили матраци вдома самостійно. В результаті їм потрібна була хімчистка. Все тому, що самостійно почистити матрац практично неможливо. Так, зараз величезна кількість засобів для самостійного чищення матраців у магазинах доступна споживачеві, але, на жаль, це лише хороша реклама. Насправді ці засоби малоефективні: плями та запахи залишаються, виполоскати цей «чудо-засіб» повністю неможливо, а про те, щоб почистити матрац зсередини в домашніх умовах – взагалі не може бути й мови. В результаті витрачені кошти, час та сили безрезультатні. Тому, враховуючи неприємний досвід деяких наших клієнтів, не варто платити подвійну ціну: краще відразу скористатися послугою еко-хімчистки для матрацу.
  06
  Як часто потрібно чистити матраци?
  Оскільки матрац – малорухливий, він накопичує у собі величезну кількість пилу. Разом з пилом, у ньому спокійно мешкають шкідливі для людини мікроорганізми: там темно, туди не проникає ультрафіолет, немає коливань температур і матрац практично нерухомий. І, враховуючи, що половину свого життя ми проводимо в ліжку, можна усвідомити, наскільки важливо спати в чистому ліжку, на чистих подушках, матрацах або диванах. І варто чистити такий виріб 1-2 рази на рік навіть без видимих ознак забруднень. Але якщо ваші матраци давно не піддавались чищенню, є плями, неприємний запах, а при різкому натисканні з нього вилітає пил – зверніться за допомогою до професіоналів, не відкладаючи на потім. Таким чином ви проявите турботу про своє здоров'я та здоров'я своєї родини, і заощадите час. А матраци після хімчистки будуть, як із магазину!

  Нам довіряють

  Face beauty house
  Салон краси
  Вітамед +
  Медичний центр
  Рікабар
  ресторан, готель
  GREBLYA CLUB SPA & RESORT
  Beladent
  Центр здоров’я
  Periodent
  Стоматологічна клініка лікаря Ріпи
  Pripravka Team
  Ribas Hotels
  Мережа готелів
  Дитяча лікарня
  м. Біла Церква
  Grebenky motel

  Консультант Майстриня

  Вітаємо, натисніть на кнопку нижче щоб розпочати чат із консультантом через Viber.

  Powered by WpChatPlugins