Хімчистка дублянки

Дублянка – вид верхнього одягу, що підкреслює статусність свого власника. Але далеко не кожному по кишені купувати нову річ щосезону. Якщо ви власник дублянки, то знаєте, як складно тримати її в ідеальному стані. Адже натуральна шкіра або замша дуже вибагливі і примхливі. І крім забруднень, на поверхні дублянок часто з'являються плями та заломи у місцях тертя. Також натуральна дублянка має властивість деформуватися в процесі носіння, не кажучи вже про неправильне очищення виробу. І останній ускладнюючий фактор - здатність дублянки накопичувати в собі неприємні запахи, яких дуже складно позбутися.

Хімчистка Майстриня пропонує комплекс послуг з хімчистки та повної реставрації вашої дублянки з подальшим тонуванням, вологостійким просоченням та дрібним ремонтом. В результаті ваша дублянка набуде первинної новизни, відновить колір та форму, а також буде захищена від вологи та вогкості.

Які послуги ми надаємо:

Хімчистка дублянки зимової
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка дублянки демісезонної
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Хімчистка дитячого дублянки
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Фарбування дублянки
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Реставрація, тонування та просочення натуральнної дублянки
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Наші ціни

НАЗВА ПОСЛУГИ
STANDARD
quest В пакет послуг категорії Стандарт входить: Обробка речей в загальному завантаженні: - Захист фурнітури - Попередня обробка забруднень та основних плям - Суха чистка речей чи аквачистка - Обробка виробу згідно маркування від виробника - Відпарювання - Прасуванная - Упаковка в плівку
Дублянка довга
Кіл-ть:
Дублянка довга (припитка під шкіру)
Кіл-ть:
Дублянка середньої довжини
Кіл-ть:
Дублянка середньої довжини (припитка під шкіру)
Кіл-ть:
Дублянка довга
Кіл-ть::
Дублянка довга (припитка під шкіру)
Кіл-ть::
Дублянка середньої довжини
Кіл-ть::
Дублянка середньої довжини (припитка під шкіру)
Кіл-ть::
Ви обрали: 0
Підсумкова вартість: 0 грн
Вартість доставки: 0 грн  Як відбувається чищення дублянки в хімчистці?

  Спочатку наш технолог огляне виріб, визначить, до якого класу належить матеріал та підбере відповідні препарати для чищення дублянки. Процес сухого чищення дублянки - складний і вимагає особливих навичок у поводженні з виробами зі шкіри. Від нього залежатиме весь кінцевий результат.

  Після закінчення основного етапу чищення починається найцікавіша і не менш важлива частина роботи: реставрація. Сюди входить дрібний ремонт виробу та тонування дублянки. Підбирається необхідний відтінок фарби та наноситься на виріб. Для рівномірності тону в кінцевому результаті важливо, щоб хімчистка виробу була проведена правильно та якісно. В іншому випадку тон лягає нерівномірно, можуть з΄являтись плями та підтікання.

  Заключний етап - просушування дублянки і нанесення на неї водовідштовхувального просочення, що створює на поверхні найтоншу мікроплівку, що надає красивий блиск, доглянутий вигляд і захищає від зносу та впливу вологи.

  Чому ми?

  Більше
  20 років досвіду
  Речі знову як нові
  Гарантія якості
  Передові технології.

  Ви питаєте – ми відповідаємо:

  01
  Хімчистка дублянки: ціна питання
  Інтерес до такого питання цілком виправданий, адже вартість хімчистки дублянки, на перший погляд, може видатися високою. Давайте розберемось. По-перше, треба розуміти, що дублянка – високовартісний предмет вашого гардеробу, і його гарний зовнішній вигляд залежить від своєчасного, правильного та якісного догляду. Домашнє чищення, особливо за народними рецептами з інтернету, може виявитися дуже плачевним: дублянку можна зіпсувати безповоротно. По-друге, чистка в хімчистці - це не тільки позбавлення від бруду чи плям. Це ще й професійний догляд за вашою дублянкою, який ніяк не можна здійснити вдома. Після очищення у хімчистці слідує обробка виробу спеціальними розчинами, які дозволяють продовжити ефект після хімчистки надовго. Сюди входить нанесення спеціального хімічного розчину для збереження поверхні дублянки від впливу тертя та несприятливих погодних явищ. Також виконується послуга тонування виробу для відновлення кольору. Якщо вам потрібне повноцінне фарбування дублянки, ціна може бути визначена після консультації. Ну і насамкінець, хочемо звернути вашу увагу на сертифікацію хімчистки, на те, з якими засобами і на якій апаратурі вона працює і на кваліфікацію персоналу. Усе це формує ціну. Втім, почистити дублянку дома або замовити послуги хімчистки – вирішувати вам!
  02
  Як часто необхідно чистити дублянку?
  Щонайменше – двічі на сезон: на початку сезону та після останнього виходу в ній на вулицю. Це той мінімум, який необхідний для продовження ефекту від хімчистки та збереження поверхні дублянки від ушкоджень. Але якщо в сезон дублянка – ваш основний предмет верхнього одягу, який ви одягаєте щодня, і особливо, якщо вона світлого тону – звісно, чищення необхідно робити частіше. Слідкуйте за зовнішнім виглядом і пам΄ятайте, що своєчасна хімчистка для дублянки необхідна для продовження строку її служби.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Нам довіряють

  Face beauty house
  Салон краси
  Вітамед +
  Медичний центр
  Рікабар
  ресторан, готель
  GREBLYA CLUB SPA & RESORT
  Beladent
  Центр здоров’я
  Periodent
  Стоматологічна клініка лікаря Ріпи
  Pripravka Team
  Ribas Hotels
  Мережа готелів
  Дитяча лікарня
  м. Біла Церква
  Grebenky motel