fbpx

Озонування, видалення запахів, дезінфекція

Сучасний світ технологій не стоїть на місці, сфера чистоти та здоров'я – не виключення. На зміну бабусиним методам усунення запахів та дезінфекції приходить новий та сучасний спосіб боротьби з неприємними запахами та їх джерелами: озонування. Він ідеальний у всьому: повністю безпечний і екологічний, підходить абсолютно для всього і має 100% гарантію дезінфекції та усунення запаху. І вагомою перевагою такої методики є доступність за ціною. Озонування в хімчистці Майстриня – це професійна послуга на сучасному обладнанні для знищення запаху та його причини на всіх речах з гарантією якості. Процес озонування безпечний для будь-яких тканин і матеріалів: не пошкоджує виріб, не залишає плям і розводів, не насичує шкідливими речовинами, підходить для дезінфекції речей для дорослих і дітей будь-якого віку, алергіків та страждаючих на астму. Вбиває віруси, мікроби та бактерії (збудники різних хвороб), спори грибків, плісняву, гельмінти та інші паразити, пилові кліщі. Усуває запахи від їжі, поту, сечі, диму та будь-яких хімічних препаратів.

Що можна продезінфікувати в озонаторі?

Домашній текстиль
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Ковдри, матраци, подушки
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Килими та ковролін
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
М'які меблі
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Дитячі коляски та автокрісла
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Спортивне взуття
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Спеціальний професійний одяг
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Наші ціни

НАЗВА ПОСЛУГИ
Вартість
Озонування, видалення запахів, дезінфекція
Кіл-ть:
Надбавки (Додаткові роботи)
Вироби з Білої тканини +20%
За Бренд +100%
За Бренд +50%
За Бренд +20%
За зберігання +10%
За розмір +10%
За складність +10%
За складність +20%
За складність +30%
За складність +40%
За складність +50%
Корсетні вироби +15%
Натуральне хутро +40%
Націнка за напірник +15%
Оксамит +40%
Пілінг +20%
Пілінг +30%
Пілінг +40%
Пілінг +50%
Термінова послуга +50%
Тканина в плісе, складки +20%
Тканина розшита бісером +20%
Тканина розшита бісером +30%
Тканина розшита бісером +40%
Тканина розшита бісером +50%
Шкіра +50%
Штучне хутро +40%
Озонування, видалення запахів, дезінфекція
Кіл-ть::
Надбавки
Вироби з Білої тканини +20%
За Бренд +100%
За Бренд +50%
За Бренд +20%
За зберігання +10%
За розмір +10%
За складність +10%
За складність +20%
За складність +30%
За складність +40%
За складність +50%
Корсетні вироби +15%
Натуральне хутро +40%
Націнка за напірник +15%
Оксамит +40%
Пілінг +20%
Пілінг +30%
Пілінг +40%
Пілінг +50%
Термінова послуга +50%
Тканина в плісе, складки +20%
Тканина розшита бісером +20%
Тканина розшита бісером +30%
Тканина розшита бісером +40%
Тканина розшита бісером +50%
Шкіра +50%
Штучне хутро +40%
Ви обрали: 0
Підсумкова вартість: 0 грн
Вартість доставки: 0 грн
Будь ласка, вкажіть потрібні послуги  Процес дезінфекції

  Професійний озонатор є великою шафою, в яку поміщають одяг, взуття або інші речі для обробки. Після завантаження та запуску в камеру подається газ озон у потрібній концентрації. Він миттєво зв’язується із джерелом інфекції чи неприємного запаху на молекулярному рівні, знищуючи несприятливу флору. Після взаємодії з патогенним середовищем озон перетворюється на активний чистий кисень, не залишаючи продуктів розпаду, шкідливих для здоров’я людини. Таким чином, ми маємо інноваційний метод, який не має гідної альтернативи для обробки текстилю різного використання.

  Дезінфекція одягу
  Що ж ми рекомендуємо обробляти?

  Злежаний одяг, який давно не носили. У нім накопичилося багато мікроорганізмів із пилом. Також такі речі мають старий запах, який нічим не перебити. Озонатор впорається з дезінфекцією та наповнить одяг ароматом свіжості та чистоти.

  Чи застосовується озонатор для шуб та пальто?

  Так. Верхній одяг неприємно пахне після зберігання у чохлах без вентиляції, до того ж, у хутрі та вовняних виробах могла оселитися міль. Личинки молі та неприємний затхлий запах повністю знищить озонатор.

  Як можна вивести запах поту та сечі з одягу?

  Запах поту, сечі повністю зникне після озонізації. Якщо на одязі є плями або забруднення, його необхідно попередньо випрати або скористатися послугою хімчистки, оскільки озонатор не почистить плями та бруд, а лише знезаразить їх.

  Як позбутися запаху диму від одягу?

  Запах диму дуже складно вивести з речей, тому послуга хімчистки з озонізацією буде доречною.

  Одяг б/у – чи потрібно чистити у хімчистці?

  Після попереднього господаря хочеться повністю позбутися всіляких запахів та невидимих мікроорганізмів. Озонізація в хімчистці Майстриня до ваших послуг!

  Одяг із секонд-хенду: як вивести запах?

  В'їдливий запах, яким просякнутий одяг таких магазинів, настільки сильний, що не випереться в домашніх умовах ніколи! До того ж оброблений хімічно, він несе загрозу для вашого здоров'я. Такий одяг потрібно здати у хімчистку з послугою озонізації.

  Дезінфекція взуття

  Озонізація особливо актуальна для взуття, адже взуття, зокрема яке ми носимо повсякденно, часто буває вологим. У волозі утворюються мікроби та грибки, які розмножуючись, дають дуже сильний та неприємний запах. Ніякі дезодоранти та інші хитрощі не допоможуть позбутися причини цього смердючого аромату. Навіть домашнє чищення не дасть якісного результату. Використовуючи таке взуття, ви заражатимете свої ноги грибками, розповсюджуючи таким чином інфекцію на інше взуття та предмети загального домашнього користування: килимки для ніг, рушники, піддон душової кабіни і т.д. Озонатор усуне як запах, і всі причини його виникнення. Набагато дешевше доглядати своє взуття, і підтримувати його гарний зовнішній вигляд, ніж недбало ставитися і в результаті постійно купувати нову пару, так як від старої буде неприємно пахнути.

  У будинку дитина. Чи безпечно обробляти дитячі речі в озонизаторі?

  З появою дитини завжди сильно зростає потреба в чистоті: по-перше, дитину потрібно захистити від можливого небезпечного впливу довкілля на її здоров'я, а по-друге, дитина сильно забруднює все навколо себе, і зростає кількість прань/прибирань та інше. І не завжди батьки можуть впоратися з цим самостійно та якісно.

  Озонування речей, з якими дитина тісно контактує, не тільки не є небезпечним, а й навпаки - дуже корисним. Озонатор не виділяє жодних шкідливих речовин при обробці поверхонь або предметів: тільки газ озон у допустимих концентраціях, який після контакту із джерелом запаху перетворюється на кисень. Тому озонування – найнадійніший та найбезпечніший спосіб дезінфекції для дитячих речей.

  Як часто потрібно дезінфікувати дитячі речі?

  Після перенесених дитиною дитячих вірусних інфекцій, на предметах, з якими він контактував, залишилися осередки інфекцій, які необхідно знищити, щоб уникнути повторного зараження всіх членів сім'ї. Озонування підійде для одягу, рушників, дитячої постелі, подушки та ковдри, м'яких іграшок, люльки чи коляски. Звичайне прання знешкодить не всі види інфекцій, особливо з тих предметів, які не можна прокип'ятити або замочити у хлорі. Тому озонування – чудовий надійний спосіб дезінфекції для будь-якого одягу та текстильних предметів.

  Якщо ви купили речі для дитини, які були у вжитку – не ризикуйте здоров'ям своєї дитини: обов'язково продезінфікуйте все в хімчистці в озонаторі. Так ви будете спокійні за його здоров'я.

  Окремо хочемо відзначити, що в дитячій кімнаті в габаритних речах накопичується багато пилу, а разом з нею алергени, кліщі, спори грибків та багато інших небезпечних мікроорганізмів, яких допоможе позбутися озонатор: не забувайте, що потрібно проводити озонізацію для подушок, матраців, килимів , іграшок і м'яких меблів у кімнаті дитини як мінімум двічі на рік.

  Чистота у будинку

  У кожному будинку щодня є безліч запахів: від приготування їжі, від людей і тварин, які в ньому живуть, від куріння, побутової хімії, сантехніки і т.д. Всі ці запахи не вивітрюються до кінця, а осідають, вбираються у наші речі. І якщо одяг ми можемо випрати і хоч якось позбавити запаху, то предмети домашнього інтер'єру повноцінно випрати неможливо. Затишок у вашій оселі підкреслить аромат чистоти; або ж навпаки – неприємний запах може зіпсувати враження про ваш будинок, навіть якщо в ньому красиво і все чисто на перший погляд.

  Чи можна обробити м'які меблі озонатором?

  Добре, якщо на меблі є знімні чохли: їх можна віднести в хімчистку. Декоративні подушки з диванів можна також почистити в хімчистці. Габаритні речі складно упорядкувати самостійно, тому можна замовити послуги хімчистки з виїздом додому.

  Як озонувати килими та ковролін?

  Килими дуже часто піддаються забрудненням, які важко виводити. Також вони сильно вбирають запахи. Варто почистити килим у хімчистці, як весь будинок наповнюється ароматом свіжості, чистоти та затишку. З озонізацією ковроліну допоможе хімчистка вдома – вам потрібно всього лише зателефонувати та замовити послугу.

  Матраци, подушки, ковдри підлягають обробці?

  Тут без хімчистки не обійтися однозначно. Наша хімчистка недорого здійснює очищення таких речей від сечі, поту, напоїв та інших забруднювачів. Причому сухе чищення в даному випадку включає послугу озонізації, і вам не потрібно нічого доплачувати.

  Штори, тюль та інший текстиль також підлягає обробці в озонаторі.

  Брати наші менші Мій кіт помочився у взуття. Взуття доведеться викинути?

  Якщо в будинку є кіт або собака, то так чи інакше, ви зіткнетеся з проблемою випорожнення, які опинилися в не призначеному для цього місці. Не поспішайте викидати улюблені туфлі чи подушку. Хімчистка від котячої сечі чудово впорається з цим завданням: чищення та дезінфекція з усуненням запаху в озонаторі подарує нове життя вашим речам.

  Чи дезінфікує озонатор від гельмінтів?

  Ще однією проблемою, з якою ви зіткнетеся – гельмінтоз та інші зоонозні інфекції. Небезпека полягає в тому, що людина піддається високим ризикам зараження дуже неприємними хворобами, які складно та дорого діагностувати та лікувати. Рекомендується проходити всі щеплення та протипаразитарну обробку своєму вихованцю у ветеринара, а всі речі в будинку, з якими собака чи кіт контактує, регулярно приносити в хімчистку для знезараження. Ви можете навіть почистити їх у домашніх умовах (якщо вони не габаритні та легко перуться), а у хімчистку принести лише для озонування, щоб повністю санувати та знищити запахи.

  Чому саме ми?

  Більше
  20 років досвіду
  Нове життя улюбленим речам
  Гарантія якості
  Передові технології

  Нам довіряють

  Face beauty house
  Салон краси
  Вітамед +
  Медичний центр
  Рікабар
  ресторан, готель
  GREBLYA CLUB SPA & RESORT
  Beladent
  Центр здоров’я
  Periodent
  Стоматологічна клініка лікаря Ріпи
  Pripravka Team
  Ribas Hotels
  Мережа готелів
  Дитяча лікарня
  м. Біла Церква
  Grebenky motel

  Консультант Майстриня

  Вітаємо, натисніть на кнопку нижче щоб розпочати чат із консультантом через Viber.

  Powered by WpChatPlugins