Чистка подушок

Ви плануєте придбати подушку або ковдру, але не знайшли підходящого варіанту за розмірами, матеріалом або наповнювачем?

Тоді пропонуємо скористатися послугами з виготовлення подушок і ковдр у мережі хімчисток “Майстриня”. Наші майстри пошиють подушки і ковдри за Вашими розмірами і побажаннями і Ви неодмінно отримаєте виріб про який мріяли, а з ним і здоровий та комфортний сон.

Крім того Ви також можете замовити у нас чистку вже готових подушок і ковдр. Це потрібно робити щонайменше, один раз на рік. Адже з часом у подушках та ковдрах накопичується пил та шкідливі бактерії, які можуть призводити до алергічних реакцій та погіршення Вашого здоров’я і сну.

І якщо Ви раптом помітили, що перестали міцно спати, Ваш сон став не таким комфортним, яким був раніше. То причиною цього може бути внутрішня забрудненість подушок і ковдр, на яких Ви спите, і що варто здати їх у хімчистку.

Хімчистка “Майстриня” пропонує якісне та швидке чищення подушок і ковдр, чистку пір’я, дезінфекцію та розпушування пір’я, заміну напірника на новий. Наш багаторічний досвід подарує Вашим подушкам і ковдрам новий вигляд, а Вам – здоровий сон!